0
clear
  • 2 adet 12 Çekirdek ile Çıplak Fiber Şerit SC/APC-G657A2-1m-PVC-Branch kiti/Fiber Optik Pigtail
  • -20%
  • -20%
2 adet 12 Çekirdek ile Çıplak Fiber Şerit SC/APC-G657A2-1m-PVC-Branch kiti/Fiber Optik Pigtail

2 adet 12 Çekirdek ile Çıplak Fiber Şerit SC/APC-G657A2-1m-PVC-Branch kiti/Fiber Optik Pigtail

₺ 46.00

Sayı
Varolan

1 Açıklama Fiber optik patch kablosuve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU. yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi vardıruygunlukve düşük Ekleme Kaybı. ve bu yaygın Telekomünikasyon Ağları,veri Iletimi, CATV Test Ekipmanları ve LAN vb.   2 Özellik  düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability İyi Dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı. üstün Kalite Standart PC/UPC/APC Parlatma standart : IEC Sınıf B    3 Optik Performansöğe PCUPCAPCtest Dalga Boyu (nm)1310nm & 1550nmekleme Kaybı Max (d B)0.25dönüş Kaybı (d B)505560  3 D Özellikleri : öğe UPCAPCΦ0. 125mmΦ0. 25mmΦ0. 125mmΦ0. 25mm Eğri yarıçapı (mm)7 ~ 2510 ~ 255 ~ 12 Apex Ofset (um)≤50 Fiber Yüksekliği (nm)-0.5parlatma Açı (°)8±0. 3 4 Uygulamalar : - Fiber Optik haberleşme sistemi; - Fiber Optik erişim ağları; - CATV - Fiber Optik veri iletişimi - Fiber Optik Test Ekipmanları

Veri sayfası

Marka Adı:
CICVCHC
Uyumlu:
Özelleştirilmiş Markalar
Bağlayıcı Tipi:
SC/APC
Model Numarası:
P01-007
Ürün Uzunluğu:
1m
Connector:
SC/APC
Branch Cable Size :
0.9mm
Material:
12 Core Bare Fiber Ribbon
Optical Fiber Type :
Single Mode G657A2
Branch Material:
12 Colors 0.9mm Loose Tube
Branch Length :
0.5m
Total Length :
1m
Packing :
2pcs

İlgili ürünler

açıklamalarımakara Temizleyici Bağlayıcı Temizleme Sistemi ile Gerek için Alkol özel tüy bırakmayan kumaşonareel hızla toz yüksük uç yüzleri temizler, yağ ve diğer kirleticiler.özellikler : kendinden Bulunan Temizleme Sistemi için Gerek Alkol.Net Optik optik fiber bağlayıcı temizleyici bir sağlam palm boyutu temizleyici süveter konnektörleri maruz olağanüstü temizleme performansı sunuyor.Net Optik temizleyiciler hızlı ve etkili temiz çeşitli konnektörleri.yerine kolay temizlik ile makaraları 500 Net Optik yapmak temizler konnektör temizleyici ucuz bir aracı laboratuar ve saha kullanımı için uygundur.basit push button deklanşör operasyon konnektörler hızlı ve kolay temizlik yapar...

Ruiyan RY3201 1310,1490, 1550 nm BPON / EPON / GPON PON el Fiber Optik optik güç ölçer,alkalin Pilgüç Kaynağı özellikleri : son derece kararlı çok dalgaboyu tek(çok) modu çıkışı, CW modu veya modülasyon büyük LCD ekranlar durumunu işletim dalga sürekli çalışma süresi kadar 45 saat dalga boyu anahtarlama hızı, operasyonel esneklik otomatik kapanma olabilir set şartname : enstrüman Türü : RY3201 dalga boyu (nm) : 4 dalga boyları için Set 1 işık yayan Cihaz : FPLD optik Çıkış Gücü (d Bm) : 0 (650nm) / 7 / 7 modülasyon : CW / 2 Hz (650nm) / 270 Hz, 1 KHz çalışma Modu : CW ve Darbe mevcut Hem De (1310nm, 1490mm, 1550nm vb) lif Tipi : SM, MM konnektörler : FC / PC çalışma Sıcaklığı : 10 ~ 60 depolama Sıcaklığı : 20 ~ 70 otomatik Kapanma Süresi (dk) : 10 pil Çalışma Süresi (h) : 45 boyutlar (mm) : 172x82x33 güç : Dahili kuru hücre ağırlık : 500g paket Listesi : 1 adet * RY3201 Pon Güç Ölçer 2 adet * FC 2.5mm adaptör(ana bilgisayarda yüklü) 2 adet * SC 2.5mm adaptör 1 adet * Pamuk bezlerden 3 adet * Alkalin batterie (dahil değildir) 1 adet * Taşıma Çantası

özellikler çift veri hızı 1.25 Gbps / 1.063 Gbps operasyon20 km iletim için 1550nm DFB lazer ve PIN fotodetektör SFP MSA ile uyumlu ve SFF8472 dubleks LC yuvası iledijital Teşhis İzleme : İç Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon SONET OC24LR1 ile uyumlu Ro HS ile uyumlu+ 3.3 V tek güç kaynağıçalışma vaka sıcaklığı : 0 + 70 ° C özellikler Form Tipi SFPveri Hızı1000 Mbpsiletim Mesafesi80 kmdalgaboyu1550nmarayüzüLC dublekskablo Tipitek Modlu Fiber Tx Güç3 ~ 2d Bmalıcı Hassasiyeti

özellikleri : 100% Marka Yeni çıkış adaptör jack boyutu : 5.5mm x 2.1mm giriş : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz 0.4 A çıkış : 5 V 2 A (DC) kablo uzunluğu : 108 CM özellikler : 7mm Net ağırlık : 75g paket ağırlığı : 85g renk : Siyah ambalaj İçeriği : 1 x AC / DC adaptörü ödemeye ilişkin1...

4 ADET FTTH Açık kablo striptizci + CFS2 Fiber sıyırma pense +King60 SFiber optik güç ölçer1 & #12289; FTTH Açık kablo striptizci2 & #12289; CFS2 Fiber sıyırma pensesi3 & #12289; King60 S Fiber optik güç ölçer4 & #12289; İç hex anahtarı

Fiber patch kablo kablo, lc / pcfc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 100 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

Avago AFBR7 IER07 Z Uyumlu AOC (7meter, QSFP + 4 SFP +)ürün DetaylarıAvago Hakiki AFBR7 IER07 Zsatıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi QSFP + 4 SFP +Max Veri Hızı 40 Gbpskablo Tipi Aktif Optik Kablokablo Uzunluğu 7 m (22.97ft)ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000protokolleri 40 G Infini Band 8x DDR, 4x QDR, 10 G / 40 Gigabit Ethernet, fiber Kanalkalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

herhangi bir soru, tarafından irtibata hoşgeldiniz 3 in 1 Sıcak Fiber Optik Fusion Splicer FTTH için hayat garanti Fiber Optik Ekleme Makinesi SM, MM, pigtail, çok lif kabloları BLY FTTH OPTIK FIBER FUSION SPLICER BLYFTTHSplicer otomatik odaklama ve son çekirdek hizalama teknolojisi kullanıraltı motorları; fiber fusion splicer bu yeni nesil...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

ücretsiz kargo 2pcs / lot 12 çekirdek lc upc 2m OM3 mm 50 / 125um lc / upc fiber optik pigtail  Uygulamaları : 1 fiber optik haberleşme sistemi2 optik erişim ağı3 optik fiber iletişim bugüne 4 optik lif CATV 5 yerel ağ( lan) 6 test cihazları  Teknik parametreler : 1 dk bükülme yarıçapı : 3.8 cm2 çalışma sıcaklık aralığı : 40 ~ 85 °; c3 konnektör Malzemeleri : seramik fişi çekirdek4 dk bant genişliği : 200 mhz...

yüksek kalite Pro's Kit 8 PK325 Kablo Striptizci Yuvarlak (Şerit Kabloları 4.525mm) Tel Stripper Büyük Onarım Pense ücretsiz Kargo ürün Özelliklerinimalzeme : koaksiyel dönen Barkersıyırma aralığı : Sıyırma kapasitesi : 4.525mm (1.0 "1.4 ")tam uzunlukta (mm) : 150 MMağırlık (g) : 150gsıyırma kapasitesi : 4.525mm (1.0 "1.4 ") resimler Internation siparişalıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur...

çıplak fiber adaptörleri / adaptörleri temperory çıplak fiber arasındaki bağlantı ekipmanları olarak kullanılır ve fiber optik ekipman orada bir çıplak fiber adaptörü eklemek için küçük bir delik ile çıplak fiber çıplak fiber tutmak için ve bir fixature, fiber optik ekipmanları adaptör fişini kolayca olabilir, çıplak fiber adaptörü kullanarak gelince, fiber scriber ve piyano tel gerekebilir...

8port 10 / 100 M + 2port 10 / 100 / 1000 SFP Combo 30 W Po E Güç Endüstriyel Ethernet anahtarımodeli : LNKIMC208 PSFPserisigenel bakışThe LNKIMC208 PSFP ürünü bir ÖzYapılandırılmış Sertleştirilmiş sağlayan Ethernet anahtarı 8 port 10 / 100 BaseTX + 2x1000 BaseFX SFP portu.10 BaseT IEEE 802.3 ile uyumlu, IEEE802.3u 100 BaseTX / FX ve IEEE 802.3x...

ZTE Uyumlu SFPSDAGES10 K, TX1310 / RX1490nm 1.25 G 10 km BIDI SFP Alıcıverici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%20% of orignal bir ' ın fiyatları  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

FHP12A / B OPM mini El Optik güç ölçer Model A70 ~ + 10d Bm veya50 ~ + 26d Bm Fiber Optik Güç Ölçer ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini FHP12 Serisi Mini Optik Güç Ölçer kompakt yapısı ve istikrarlı performans sağlar ve yüksek vardırölçme hassas 850nm, 1300nnm, 1310nm, 1490nm, 1550nm ve 1625nm dalga boyları...

JW3105 P Fiber Optik Lazer Tester 10 KM 10 mw Kablo Görsel Hata Bulucu JW3105 P Kalem Tipi Görsel Hata Bulucu özel alan için tasarlanmıştır personel ihtiyacı olan bir verimli ve ekonomik aracı için lif izleme fiber yönlendirme ve süreklilik sırasında ve kurulumdan sonra bir optik ağ...

YAZDıM GEPON OKT, sfp telekom epon okt px20 +, 1310 1490nm, 20 km lütfen herhangi bir sorunuz varsa bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

yeni RYS110 D CATV Kablo TV Tester El Analogsinyal Seviyesi Ölçer DB Tester 5870 MHz S110 / S110 D Sinyal Seviyesi Ölçer inşaat ve bakım için kullanılan bir araçtır analog TV, ve ölçümü TV sinyal seviyesi ve güç seviyesi...

Zırhlı fiber patch kablo kablo, sc / pcsc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, simpleks, 150 metre Metal zırh,Güçlü mukavemet!Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

açıklama : Grandway ' ın Fiber Sonlandırma Kutusu sağlar bir sonraki nesil ağlar için yüksek yoğunluklu duvara monte çözümü, hangi vermeyi amaçlamaktadır ve sınırlı bir uzay maksimum fiber sonlandırma numaralarını yönetmek...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.          See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

OTDR Lansmanı Kablo Kutusuoptik fiber ağırlıklı oluşturan için kör bölge of OTDR testi, ve küçük hacimli avantajları vardır, hafif ve kullanışlı taşıma.tek modlu, multimode (62.5 / 125)uzunluk 1 KM0.5d Bm kaybı daha az veya eşit / kmmükemmel sızdırmazlık performansı ile, su geçirmez ve anti kirlenme OTDR testi uzatma hattı, OTDR, OTDR ürünleri· telafi etmek için temelde OTDR test kör alan,herhangi olmadan merkezi fiber fusion eklem,küçük hacimli, hafif taşıması Kolay.· tekmodu, multimode (62.5 / 125)· uzunluk 1 KM· kaybı daha az veya eşit 0.5d Bm / km· mükemmel sızdırmazlık performansı ile, su geçirmez ve toz geçirmez patlamaya dayanıklı 2...

CT30 Fiber Cleaver Bıçak ürün Açıklaması uygulamalar : CT30, CT30 A, CT30 B, CT32, CT38, CT20, CT2011, CT2012yüksek hassasiyetli konumlandırmauzun bir ömür ile iyi aşınma direnci.yüksek hassasiyetli bir allyuvarlak ayna yüzeyi ile kesmeBlade : 16 kesim pozisyonları çin'de yapılan

ücretsiz kargo 2014 satılık iyi bilinen spiral patates dilimleme  en iyi Seçim Ürünler bu yeni spiral patates kesici sunar kıvırcık ateş yapmak, paslanmaz çelik bükülmüş patates cipsi ve vejetaryen aperatifler yapılmış inşa patates dilimleme...

1.25 Gb / s 1550nm 120 KM Tek Modlu Dubleks LC Konnektörü ile SFP Alıcıverici Ve DDM Fonksiyonu, HP ile Uyumlu sytem.    ürün Özellikleriveri hızı 1.25 Gbps / 1.063 Gbps operasyon1550nm DFB lazer ve APD 120 km iletim için fotoğraf dedektörüsıcaktakılabilir SFP ayakizi dubleks LC konnektörü Arabirim9 / 125 & mikro ile 120 km; m SMFsınıf 1 FDA ve IEC608251 Lazer Güvenliği Uyumlu SFP MSA ile uyumlu SFF8472 ile uyumlu+ 3.3 V tek güç kaynağıortalama Çıkış Gücü : 9.5 ~3d Bmalıcı Hassasiyeti : 17d Bm  uygulamalar Gigabit Ethernet Fiber Kanalgeçiş Anahtarı arayüzüanahtarlamalı arka panel uygulamalarıyönlendirici / Sunucu arayüzüdiğer optik iletim sistemleri  bizim Fabrika      sertifikalar  AMBALAJalıcıverici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet    İpuçları dikkatlice okuyunuz NAKLIYE  1...

fonksiyonu Açıklaması : · PCM telefon Optik bağımsız firmamız tarafından geliştirilen ASIC cihazlar vardır geliştirmek ve üretmek PCM telefon hizmeti ürünleri...

  özellikleri : verici ünitesi ile bağımsız1310nm FP Lazer diyot verici / In Ga As PIN fotodiyot alıcı;tek fiber FC konektörü, 1 × 9 pin paket ve plastik paketi;+ 5 V veya 3.3 V Tek güç kaynağı, PECL veya LVPECL arayüzü mantık seviyesi;çalışır veri hızları 1250 Mb / s (NRZ);sınıf I lazer ürün IEC 608251 ile derler;Telcordia GR468CORE ile uyumludur;çalışma vaka sıcaklığı : standart : 0 ila + 70endüstriyel : 40 + 85uyumlu ROHS ve kurşunsuzuygulama : Fiber Kanal, diğer Optik Bağlantılarkanal genişletici, veri depolamaÖdeme hakkında1...

20 adet / grup Damla için Ücretsiz Nakliye L925 B Fiber Optik Hızlı Bağlantı Kablosu Çıplak Kaynağı Fiber Optik Mekanik Splice KELUSHI özel toptan fiber soğuk alt mekanik L925b soğuk eklem çıplak fiber hızlı soğuk alt L925b soğuk genel türü bağlantı ürün Adı : fiber optik soğuk alt kullanımı : çıplak fiber optik splice yerleştirme kapsam : çapı 0.25mm veya 0.90mm fiber gerekli araçları : fiber optik kesici, Miller Tong, kaplama sıyırma cihazı, alkol, cottonetc.özellikler : 5 / kutu 100% ürünü fotoğraflandı nesneler, almasını sağlamak için aynı tür ve fotoğrafları, satın almak için emin lütfen! USB toza kapak Hızlı soğutma alt birim Türü : lot (5 adet / grup) paket Ağırlığı : 0.045 kg (0.10lb.) ödemeye ilişkin1...

hepsi Bir Optik Güç Ölçer70 ~ + 10d Bm ve Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata Bulucu 1 mw genel bakış : Opitcal Güç ölçer ve görsel hata bulucu taşınabilir bir olduğunu, doğru ve dayanıklı enstrüman için tasarlanmış kurulum, fiber optik ağ operasyon ve bakım...

Please wait...